Namioty - stoły- parasole handlowe

W naszej ofercie znajdziesz namioty handlowe oraz reklamowe przeznaczone do zastosowań handlowych, dla organizacji stoisk oraz aranżowania miejsc służących prezentacji. Uniwersalny charakter konstrukcji sprawia bowiem, że nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obszarach

Nasze namioty handlowe mogą  zostać zaprojektowane pod indywidualne potrzeby każdego klienta, dzięki nim zaprezentujesz swoje usługi i produkty, zareklamujesz firmę i zostaniesz zauważonym podczas targów, wystaw, festiwali czy też imprez sportowych. Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą funkcjonalnością, odpornością na uszkodzenia i niesprzyjające warunki atmosferyczne.

Oprócz sprzedaży nowych  namiotów i oferujemy Państwu również produkty na wynajem.

W naszej ofercie  posiadamy również parasole handlowe, oraz stoły.

Galeria

Kontakt

601 46 51 23

793 46 51 23

"Zgoda na przetwarzanie danych osobowych"
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."