Organizacja imprez

W ramach naszej działalności oferujemy kompleksową organizację i obsługę pikników firmowych, imprez masowych, czy też promocyjnych. Aby spełnić oczekiwania naszych Klientów zajmujemy się przygotowaniem projektu od samego początku aż do realizacji.

Organizujemy festyny firmowe, imprezy rodzinne, dzień dziecka, festyny pracownicze i festyny integracyjne. Imprezy zorganizowane przez nas to zawsze dobra zabawa.

Imprezy organizujemy w miejscu wybranym przez klienta, ale mamy też własne ciekawe i wypróbowane miejsca.

Jesteśmy firmą zajmującą się prowadzeniem różnego rodzaju imprez takich jak festyny, pikniki, oraz inne imprezy okolicznościowe zarówno w plenerze jak i w obiektach zamkniętych.

Podczas tego typu imprez, przy wykorzystaniu urządzeń dmuchanych i mechanicznych  (zamki, zjeżdżalnie, suche baseny, karuzele, Boxery kopacze) Zapewniamy wspaniałą zabawę dzieciom i dorosłym. Poza zabawą stawiamy na bezpieczeństwo.

Nasza obsługa to ludzie doświadczeni, odpowiedzialni, którzy dbają o każdy szczegół obsługi imprezy, zarówno w czasie jej przygotowania jak i jej trwania. Organizacja imprez to nasza największa pasja.

Galeria

Kontakt

601 46 51 23

793 46 51 23

"Zgoda na przetwarzanie danych osobowych"
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."