Zamki dmuchane

Fantastyczne do nieskończonych szaleństw i gonitw! Urządzenia rekreacyjne dla dzieci jakimi są zamki dmuchane – nazywane również jako dmuchańce – pozwalają w ich wnętrzu na nieskrępowane skoki i upadki bez ryzyka odniesienia kontuzji.Doskonale pożytkują dziecięce nadmiary energii, przy tym gwarantują bezpieczną zabawę!

Kolorowe, dmuchane zamki atrakcją dla dzieci w każdym wieku. Można w nich zupełnie bez przeszkód i bez lęku „bawić sie na całego” ,czyli: skakać, odbijać się, fikać koziołki…Nie ważne, czy stoi na powietrzu, na zielonej łące, czy w wielkiej sali gimnastycznej , zabawa w zamku zawsze dostarcza niezwykłych przeżyć i wiele radości.

Galeria

Kontakt

601 46 51 23

793 46 51 23

"Zgoda na przetwarzanie danych osobowych"
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z udzieleniem odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania."